رد کردن لینک ها

درباره‌ی ما.

ایران با دارا بودن ذخائر عظیم نفت و گاز ازجمله بزرگترین تولید کنندگان و پر مصرف ترین کشورها در زمینه ی انرژی می باشد. با توجه به رشد و توسعه ی روز افزون صنایع مختلف در کشور و روشن بودن اهمیت موقعیت ایران در این راستا، این واحد با هدف ایجاد یک تیم مهندسی و متخصص و مجرب در زمینه تامین و تجهیز کلیه قطعات و ملزومات مورد نیاز در صنایع آب، نفت، گاز، بخار و پتروشیمی تاسیس گردیده است. آروین پترو نیکان با سابقه بیش از دو دهه در زمینه واردات و عرضه ی لوله و اتصالات، شیر آلات و آهن آلات صنعتی توانسته است بخش عمده ای از نیاز های صنایع مختلف میهن عزیزمان به ویژه صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، پتروشیمی، نفت، گاز و تاسیسات را تامین نماید. هدف اصلی این مجموعه ارائه ی با کیفیت ترین محصولات داخلی و خارجی برای تامین نیازهای صنایع زیر بنای کشورمان می باشد . تمامی محصولات آروین پترو نیکان از بهترین شرکت های تولیدی در دنیا بوده و تمامی محصولات ارائه شده از آروین پترو نیکان دارای گواهینامه های متعدد از معتبر ترین سازمان های استاندارد در دنیا می باشد.

Arvin Petro Nikan Co

شرکت آروین پترو نیکان با هدف تامین و تهیه کلیه کالا های مرتبط به خطوط لوله، اتصالات، فلنج ها و شیرآلات در پروژه های صنعتی صنایع مادر از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع نیروگاهی و همچنین صنایع آب و فاضلاب از سال 1393 آغاز به کار نموده است. این شرکت با به کارگیری نیرو های متخصص و با توجه به اخذ نمایندگی های متعدد از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنایع مادر محسوب می شود.
شرکت آروین پترو نیکان با همکاری شرکت های وابسته در کشورهای امارات متحده عربی، اروپای غربی، کره جنوبی، تایوان با استفاده از ارتباط مستقیم با سازندگان و تامین کنندگان کالا امکان تامین بهترین کالای مورد نیاز صنایع را مطابق با استانداردهای فنی و مهندسی روز دنیا در کوتاهترین زمان و با نازلترین قیمت بصورت ارزی و ریالی برای کارفرمایان محترم فراهم نموده است.