رد کردن لینک ها

گسکت فلت

گسکت تخت (فلت) یا گسکت برشی (Flat Gasket)

این نوع گسکت ها عموما در فشار های کم و در معرض سیالات شیمیایی و اسیدی استفاده می شوند و غالباً از ورق های غیر فلزی مسلح شده توسط فلز (Reinforced) یا کاملا غیر فلزی تهیه می شود. که عبارتند از :

  • گرافیت خالص (Graphite)
  • گرافیت خالص مصلح شده با سیم، فویل و تنجد که با ضخامت های سفارشی تهیه و تولید می گردد.
  • فیبر های آزبستی و غیر آزبستی (Asbestos , Non-Asbestos Fiber)
  • تفلونی (PTFE)
  • میکا (Mica)
  • مواد الاستومری (لاستیکی) شامل : بوتیل رابر ، Neoprene , EPDM , NBR , NR &….)

 

این نوع گسکت ها، به تعداد زیادی در صنایع مختلف به کار گرفته‌شده است و کاربرد بسیار متنوعی در فشارهای کم و متوسط دارند و به‌صورت استاندارد و غیراستاندارد در مواد آزبستی، غیر آزبستی و لاستیکی با تایپ‌های RF و FF عرضه می گردند. گسکت های فلت، مسطح اند و با مشخصات استاندارد ASME B16.21 مطابقت دارند.

گسکت های نسوز به شکل شیت و یا برش خورده ، با ابعاد استاندارد و غیر استاندارد قابل تولید می باشد . ورق های نسوز و مواد اولیه گسکت های آتراسیل از شرکت های معتبر دنیا مانند Klinger ، Flexitallic و Garlock و غیره تامین می شود.

به طورکلی گسکت های غیر فلزی شامل طیف وسیعی از مواد شامل لاستیکی ،گرافیت انعطاف پذیر ،PTFE ، میکا ،چوب پنبه ، ورق های غیر ازبستی می باشند و این ورق ها می تواند به صورت تقویت شده با سیم به درخواست مشتری تامین گردد.

در این نوع گسکت ها عوامل متفاوتی از جمله نوع سیال ، عملکرد ، دما ، فشار به انتخاب محصول درست و مناسب کمک می کند . شرکت آتراسیل میزان قابل توجهی از این نوع گسکت ها با گریدهای مختلف و برای تجهیزاتی با دما ، فشار و گشتاور مختلف و … با قیمت رقابتی به صورت استوک در اختیار داشته تا مطابق با درخواست مشتری تامین کند.

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید